Kurumsal

Tarihçe
Kaleporselen Elektroteknik Sanayi A.Ş. 1969 yılında kurulan konusunda lider bir firmadır. Kuruluşundan itibaren birçok yabancı firma ile muhtelif ürünlerde üretim işbirliği yaparak özellikle yurt dışında etkin bir pazar yapısına ulaşmış, ayrıca ülkemizde elektrik enerjisini kalitesi ile kesintisiz, kayıpsız ve verimli bir şekilde kullanılır duruma getiren ilk öncü kuruluş olmuştur.

2014 yılı Haziran ayında yapı değişikliğine gidilmiş, aynı teknik kadro ve çalışanlardan oluşan Voltran Elektroteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş kurularak Kaleporselen markalı ve Kaleporselen lisansı ile Voltrano markalı muhtelif boy ve akım kademelerinde NH bıçaklı sigorta buşonları, NH bıçaklı sigorta altlıkları, NH yatay sigortalı yük ayırıcılar ve duy üretimine devam edilmiştir.

Uluslararası standartlara uygun üretilen söz konusu ürünler gerek yurt içindeki yetkili satıcılarımız aracılığı ile enerji dağıtım kurumlarında, nihai tüketicilerde, gerekse yurtdışındaki bir çok sistemde emniyet ve güvenle kullanılmaktadır.

VOLTRAN Elektroteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İkitelli OSB Marmara Sanayi Sitesi L Blok No:17 Küçükçekmece- 34307-İSTANBUL
+90 (212) 698 95 80    
+90 (212) 698 95 97    
info@voltranelektro.com.tr   

© 2024 VOLTRAN Elektroteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş.